Doktorlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fanclub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doktorlara Şöyle Bir Bakalım

YazarMesaj
İDİL
Admin
Admin
İDİL

Doktorlara Şöyle Bir Bakalım Empty
MesajKonu: Doktorlara Şöyle Bir Bakalım   Doktorlara Şöyle Bir Bakalım Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 4:57 pm

Bildiğiniz gibi showtv ekranlarında yabancı bir diziden uyarlama denebilecek Doktorlar birkaç haftadır yayınlanıyor. Yayınlandığı günden bu yana yemediği dayak kalmayan diziye 04.01 perşembe akşamı yayınlanan bölümününde farklı bir gözle izledim, ve;
öncelikle belki oyunculukların tavan yapmadığı bir dizi, belki kısa süre sonra yayından kalkıcak, taklit vs vs… Ama dizide benim bile beklemediğim bir dolu iyi düşünülmüş ayrıntı var;
- Türkiye genelinde birçok polis memuru gibi dizide tek bölümlük giren çıkan bir polisin elazığlı olması.
- Doktorlara gelen yemeklerden edilen ikramlar
- Ölünce doktordan yaşayınca allah’tan mantığı,
- Din ile tıpın kesiştiği ve doktorları zorlayan noktalar,
- Asistanların işe başladıklarında yaşadıkları zorluklar,
gibi bir dünya ayrıntının ayrıntısı gerçekten iyi işlenmiş. Ayrıca anlamak isteyenlere verilen çok ince mesajlarda gerçekten yerli yerinde, farklı açılardan bakıp oyunculukları bir kenara koyup incelediğimde genede ortalamanın üstünde bir dizi olarak görüyorum kendisini..
Son olarakta, her geçen gün biraz daha olgunlaşıp karşımıza çıkan ve bence dizinin en tavan oyunculuğunu yapan, Melike Güner daha iyi yapımlarda mutlaka ileride rol olacaktır, peki melike kim ? ekmek teknesi’nin Sonay’ı, Braun reklamlarının seksi kızı, bir zamanlar Yıldız Kenter tarafından tiyatro sahnesinden kovulan kız. Kendisinide buradan tebrik ediyorum.

televizyoneleştirmeni.com

Doktorlara Şöyle Bir Bakalım
1 sayfadaki 1 sayfası