Doktorlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fanclub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yakında reyting kurbanı olur

YazarMesaj
İDİL
Admin
Admin
İDİL

Yakında reyting kurbanı olur Empty
MesajKonu: Yakında reyting kurbanı olur   Yakında reyting kurbanı olur Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 6:21 pm

Doktorlar dizisini geç de olsa izledim. Zaten geçen sezonda ara sıra da olsa şöyle bir bakardım. Yani karakterleri az çok tanıyorum. Yeni sezonda dizi bana biraz eksik ve tatsız geldi. Örneğin Aysun Kayacı ve Mehmet Aslan'ın yokluğu hissediliyor. En azından senaryonun gidişatı açısından bu karakterlerin yok olması büyük bir boşluk yaratmış. İki doktor ve asistanları arasındaki aşk hikayesine saplanıp kalınmış gibi. Yeni cerrah birkaç bölüm sonra tıp camiasından eleştiri alacaktır. Şimdiden önlem alıp bu karakteri biraz yumuşatmakta fayda var. Ahh tabii unutmadan bir de yeni teknisyen Aydın Kaplan, nasıl korkunç ve itici bir karakter o öyle, anlatamam, izleyip görmeniz lazım. Yapımcılar neden böyle bir karakter yaratmaya ihtiyaç duymuş anlayamadım. Eğer dizi bu şekilde devam ederse yakında reyting kurbanı olur...

alıntı..

Yakında reyting kurbanı olur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-