Doktorlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fanclub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Artık Doktor Olmak İstemiyorum

YazarMesaj
İDİL
Admin
Admin
İDİL

Artık Doktor Olmak İstemiyorum Empty
MesajKonu: Artık Doktor Olmak İstemiyorum   Artık Doktor Olmak İstemiyorum Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 6:23 pm

Doktorlar dizisnin çaylak doktoru ela rolündeki yasemin ergene,yaz boyu gelen dizi tekliflerini doktorlar için reddettiğini söyledi,Ergene(bu benim prensibim değil) dedi.
Dizide canlandırdığı ela karakteri ile iilgili yasemin ergene şunları söyledi:doktorluk mesleğinin sıl zorluklarıyla karşılaşan öncelikle getir götür işlerine bakan biriyiz.ela, bu sezonda hem ağlatacak hem güldürecek hem de aşkını doludizgin yaşayacak dedi.
Yaz boyunca dizinin fanatik izleyicilerinin soruları ile karşılaştığını da anlatan ergene,(ameliyat hanedeki patlama sonucunu herkes merak ediyordu,bu yüzden yaz boyunca beni sıkıştırdılar NE OLACAK diye.Fakat senaryoyu bilmediğim için kimseye bişey söyleyemedim.
ARTIK DOKTOR OLMAK İSTEMİYORUMM
Gelen teklifleri de diziye devam etme kararı aldığı için reddettiğin anlatan ergene,Ben iki işte birden çalışmak istemiyorum.Bu dizi benim için yeterli.Her şeyimle Doktolrlar a yoğunlaşıyorum,İki dizide oynamak benim prensibim değil.Ancak bu dizi bittiği zaman teklifleri değerlendireceğim.dedi
Doktor olmayı HAYAL ETTİĞİM ANLAR OLMUŞTU.Şimdi oyunculuğu seçmemin verdiği şansla bu mesleğin kıyısından da olsa inceliklerini öğreniyorum.Fakat daha önce doktor olmayı istememe rağmen artık bu mesleğe çok sıcak bakmıyorum.Çünkü çok büyük sorumluluklar taşıyorsunuz ve bu hiç kolay bir iş değil şekline konuştu

Artık Doktor Olmak İstemiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Simdi..olmak vardi