Doktorlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fanclub

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Doktorlar' ne kadar yerli?

YazarMesaj
İDİL
Admin
Admin
İDİL

'Doktorlar' ne kadar yerli? Empty
MesajKonu: 'Doktorlar' ne kadar yerli?   'Doktorlar' ne kadar yerli? Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 3:55 pm

Geçen hafta, Show TV'de yakında "Doktorlar" adlı yeni bir dizi başlayacağını yazmıştım. Bu yazı nedeniyle birçok elektronik posta aldım. Çoğunda Medyapım'ın çektiği bu dizinin orijinal olamayacağına ilişkindi... Hatta okurlarımızdan bir kısmı Medyapım'ın projesinin 2.5 yıldır Amerika'da ABC kanalında yayımlanan ve çok izlenen "Grey's Anatomy" adlı diziden aşırma olabileceğini yazdı, bir kısmı da yine ABD'nin olay dizilerinden bizde de CNBC-e'de gösterilen "Scrubs"tan...
Medyapım'ın "Doktorlar" dizisinin format bir dizi olmadığını biliyorum. Yani yabancı bir dizinin yerli versiyonu değil...
"Doktorlar" henüz ekrana gelmedi. Sanıyorum haftaya ekranda olacak. O nedenle peşin hüküm vermek sağlıklı değil.
Seyredelim de anlarız Medyapım'ın "Doktorlar"ının "Acil Servis"ten (ER) mi, yoksa "Grey's Anatomy"den mi "esinlenmiş" olduğunu ya da bu dizilerden birini hamuduyla mı götürdüğünü!
O zaman biz de bir senaryo yazarız elbet...

Ali Eyüboğlu ,Milliyet gazetesi

'Doktorlar' ne kadar yerli?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yerli Grey’s: Doktorlar
» Doktorlar'a Dev Transfer
» Bizim Doktorlar ve...
» DOKTORLAR!